Agata i Mariusz

Agata i Mariusz z synkiem Nikosiem na codzień mieszkają w Anglii 😉 Na codzień są też bardzo niecodzienni – spontaniczni i weseli. Myślę, że energią Mariusza możnaby obdzielić pół wyspy na której mieszka 😉 Zresztą… energia na ślubie Mariusza i Agaty pulsowała z różnych stron. Tego dnia POLSKA WYGRAŁA ZE SZWAJCARIĄ na EURO!!! Rzuty kane oglądaliśmy wspólnie jeszcze przed podaniem weselnego rosołu 😉 Dodatkowo wesele poprowadził najlepszy wodzirej Marcin Chmielak www.wodzirej-chmielak.pl Jego energia… ech dajcie spokój: CZŁOWIEK KOSMOSU na podwójnich Duracellach;-)

Pierwszy raz współpracowałem też z wedding plannerką z Velo Bianco (mówię Wam – te dziewczyny zawojują rynek) www.velobianco.pl Zapoznajcie sie z ich ofertą, ponieważ za kilka lat współpraca z takimi osobami będzie standardem. Ja sam nie miałem pojęcia jak wiele spraw można sobie ułatwić i jak wiele można się dowiedzieć zatrudniając dobrą Plannerkę.

Imprezowaliśmy w hotelu Aquarius w Odolionie  www.hotelaquarius.pl  – muszę Wam powiedzieć że byłem tu pierwszy raz i naprawdę stwierdzam wysoki poziom (miejsce/ obsługa/ jedzenie), gdzie odbyły się również poprawiny połącone z roczkiem Nikosia (nastęnego dnia).

Plener przyniósł równieć ciekawą niespodziankę, ponieważ zostaliśmy zaproszeni sponatnicznie do przepięknej restauracji Odessa;-)

www.facebook.com/RestauracjaOdessa/