Basia i Michał

Z Basią i Michałem poznaliśmy się porządnie na imprezie sylwestrowej, choć wcześniej wiele o sobie nawzajem dobrego słyszeliśmy. Tak, mamy wspólnych Przyjaciół: Asię i Wiktora;-) Od razu poczuliśmy że dobrze się dogadujemy i zdecydowaliśmy się podjąć współpracę. Zaczęliśmy ją od zdjęć narzeczeńskich w marcu – pomimo chłodu udało nam się dobrze bawić i zrobić nawet remake plażowych oświadczyn zaplanowanych przez Michała (dziewczyny, możecie pozazdrościć Basi;-). I… nadszedł w końcu dzień ślubu 😉 Rozpoczął się dość wcześnie pracą nad fryzurami w gdyńskim Redłowie w Adara Studio modnej fryzury, toteż do Trójmiasta przyjechałem już dzień wcześniej. Kolejnym punktem był odbiór kwiatów i tu… SZOK. Okazało się że Basia i Michał zamówili bukiet w kwiaciarni mojej Rodzonej Cioci na gdańskiej Zaspie (którą niniejszym pozdrawiam). W międzyczasie mojej słynnej służbowej skodzie „stuknęło” ćwierć miliona km przebiegu . Kiedy dojechaliśy do domu rodziców Michała, zostałem oczarowany jego położeniem, wystrojem i co najważniejsze: gościnnością Gospodarzy. Przyszedł czas na makeup, ostatnie poprawki tekstylne i błogosławieństwo Rodziców.

Wiecie… Basia i Michał naprawdę się kochają i wiedzą czym jest małżeństwo, dlatego pozwolę sobie nieopisywać werbalnie Ślubu, który był poprostu duchowo prawdziwy.

Po odebraniu ślubnych życzeń i gratulacji Parę Młodą czekała jeszcze podróż do Magnat – Dwór Kaszubski w miejscowości Bojano, gdzie czekał już na nas fenomenalny, przemiły i budzący powszechne zainteresowanie DJ SoBlack.

Basiu i Michale – przed nami jeszcze zapewne wiele dobrych spotkań – dziękuję Wam już jednak dziś za świetny czas przy przygotowaniach naszej fotograficznej Operacji, jak i w czasie reportażu i sesji. Było Mega 😉 Liczę że będziecie zadowoleni ze zdjęć 😉

Dziękuję również Wam drodzy Goście za miłą atmosferę współpracy i fotogeniczne uśmiechy do zdjęć z polaroida.

Asiu, Wiktorze – dzięki za Basię i Michała 😉

 

Wesele: Magnat – Dwór Kaszubski

Muzyka: DJ SoBlack

Fryzura: Adara Studio modnej fryzury

Kwiaty: Ogród Marzeń