Kinga i Adam

KINGA I ADAM

Domaniewice. Jak tylko usłyszałem tę nazwę, od razu wiedziałem, że czekają mnie nowe przygody. Dlaczego? Bo nie wiedziałem TOTALNIE dokąd pojadę;-) Tym bardziej nie przypuszczałem że z pozoru „zywkłe” <chociaż wiadomo ze takie nie istnieją ;-)> zlecenie sfotografowania ślubu będzie tak ciekwym przeżyciem;-)

Kinga i Adam zaprosili mnie na swój ślub na ziemi łowickiej!

Ludowe akcenty można było zauważyć na każdym kroku: pięknie ubrana kapela: FORTE i specjalny podczaszy, barawurowy występ lokalnego zespołu tanecznego, a że nie wspomnę już o mnogości zaśpiewów i przyśpiewek oraz domowych serów i napitków autorstwa Taty Kingi.

Nic z tych spraw nie miałoby jednak sensu gdyby nie Ich Miłość i przepełniony Duchem Bożym ślub – tu też nie zabrakło cudownej oprawy;-). Wypada wspomnieć, że dekoracje kościoła przygotowała ekipa: www.artbella.pl (wow te kwiaty!!!). Nawet nieistotny z pozoru pojazd Pary Młodej był SUPER! Wraz z mnóstwem innej nieocenionej pomocy i dbałości o szczegóły dostarczyła go firma: My Wedding

Krótko po ślubie wybraliśmy się na plener w Toruniu 😉 Kinga i Adam pozwolili się zabrać np. do tak odjechanego miejsca jak podziemia (a tak naprawde podziemne wnętrza) Fortu I, co tylko świadczy  o ich otwartości i pozytywnym podejściu do tego co nowe 😉

Niezwykli ludzie – dziękuję Wam za zaufanie i doskonałą współpracę. Pozdrawiam  też Waszych Gości, zapraszając jednoścześnie do obejrzenia zdjęć;-)