Ola i Szymon

fotografia ślubna bydgoszcz

na początku była studniówka

Nasza znajomość z Olą zaczęła się od studniówki całe lata temu 😉 Olka współorganizowała imprezę i zatrudniła mnie jako fotografa dla swojej szkoły. Na samym balu oczywiście pojawiła się w towarzystwie swojego przyszłego męża Szymona. Efekt był taki że już wtedy zapowiedziano mi że zobaczymy się na ślubie?⛪.fotografia ślubna bydgoszcz

wesele w najlepszym wyobrażalnym klimacie

Tak też się stało. Gdy pojawiłem się w podbydgoskim Niemczu wiedziałem, że będę się czuł jakbym przyjechał do starych znajomych. Kocham ludzi w takim klimacie: wyluzowanych, empatycznych, uśmiechniętych, z poczuciem humoru. Okazało się, że rodzice Pary Młodej, którzy udzielali Im błogosławieństwa a wcześniej dużo pomagali są równie mili i fajnie wychodzą na zdjęciach. Nie zabrakło także towarzystwa piesków, które za chwilę zobaczycie. Państwo Młodzi przyrzekli sobie wierność i miłość oraz wymienili z tysiąc uśmiechów nie stresując się chyba wcale podniosłą ceremonią.

A co z weselem? Na weselu okazało się, że cała rodzina (w sumie dwie ale tak naprawdę jedna) jest taka jak Ola i Szymon. Tak interaktywnej ekipy nie spotkałem już dawno, dlatego pozwalam sobie wrzucić także dwa zdjęcia zrobione przez jednego z gości. Na Jednym pojawiam się nawet osobiście. Fajnie było. No kurde fajnie 😉 Aha no i na weselu w Dworze Biesiadnym w Rojewie były wspaniałe Wypieki Domowe Pani Anety Miklas. Sztos!

???A na deser sesja nad polskim morzem;-) Piękny zachód słońca, lekki wiatr i oni. fotografia ślubna bydgoszcz

Jeżeli spodobały Ci się moje zdjęcia i chcesz mi pomóc w dalszej pracy, daj mi proszę  5 gwiazdek w Google: KLIK!

Jeżeli spodobały Ci się moje zdjęcia i chcesz mi pomóc w dalszej pracy, daj mi proszę  5 gwiazdek w Google: KLIK!

więcej moich materiałów znajdziesz tutaj:

youtube-logo-full_color1024px-instagram_logo_2016

facebook_icon-svgskontaktuj się ze mną:
wariant-prostokatny-zarys-koperta_318-46239

fotografia ślubna bydgoszcz

fotografia ślubna bydgoszcz