przechwytywanie7przechwytywanie2przechwytywanie4przechwytywanie6przechwytywanie3przechwytywanie5przechwytywanie13przechwytywanie14przechwytywanie16przechwytywanie12przechwytywanie15przechwytywanie8przechwytywanie20przechwytywanie21przechwytywanie19przechwytywanie17przechwytywanie18przechwytywanie10przechwytywanie11przechwytywanie9przechwytywanie

Kasia i Michał:
“Praca z Kubą to przeczysta przyjemność. Jest pełen energii i radości, a jednocześnie wyczucia i cierpliwości. Nic na siłę, wszystko po Waszemu, a zarazem kreatywnie dzięki Kubie. Nasi goście gdy zobaczyli fotografie z wesela byli zachwyceni, a późniejsze wspólne oglądanie zdjęć było świetną zabawą. Polecamy Kubę wszystkim naszym znajomym, bo mamy dzięki niemu wyjątkową pamiątkę na całe życie”

Ada i Michał:
“Kuba to towarzysz najważniejszych chwil naszego życia. Gościliśmy go już kilkukrotnie na wydarzeniach epokowych, dla naszego wspólnego wędrowania po świecie. Jest towarzyszem pełnym humoru i radości. Jest towarzyszem o niesamowitej myśli kreatywnej- z pomysłem uchwyci Wasze uczucia i charaktery. Potrafi słuchać. Nie ma bzika na swoim punkcie, ale ma bzika na punkcie “swoich” Par. Dzięki temu Pary mają bzika na punkcie jego zdjęć. I dzięki temu jest artystą prawdziwym, a nie wykreowanym. Polecamy – zapraszajcie go na swoje śluby, ciąże, chrzty, urodziny, imprezy firmowe- wszędzie tam gdzie ważna jest dla Was pamięć chwili! To zapewnią jego zdjęcia”

Magdalena i Jakub
“Serdecznie polecamy współpracę z Kubą jeśli szukacie nietuzinkowych rozwiązań i
ciekawych, artystycznych zdjęć. Kuba jest otwarty na pomysły, dyskretnie towarzyszy
podczas przygotowań oraz ceremonii i ma talent uchwycenia niepowtarzalnych i wzruszających momentów”.

Ewelina i Łukasz
Bardzo dziękujemy za utrwalenie wyjątkowych dla nas chwil. Szczególnie zadowoleni jesteśmy z tego, że udało Ci się uchwycić wszystkie ważne momenty i emocje. Dziękujemy też za miłą atmosferę i świetną zabawę podczas sesji plenerowej! Cieszymy się, że zdecydowaliśmy się na współpracę i możemy gorąco polecić Cię innym (co już zresztą uczyniliśmy 😉

Ola i Kamil
Współpraca z Kubą była samą przyjemnością. Wszystkie najważniejsze momenty naszego ślubu i wesela zostały uchwycone dokładnie w taki sposób, w jaki sobie wymarzyliśmy. Otrzymaliśmy mnóstwo pięknych zdjęć, które są najwspanialszą pamiątką z tego dnia.

Grupa Wena
Nie tylko efekt końcowy ale, także sama sesja wzbudziła w nas zachwyt. Pełen
profesjonalizm pana Jakuba spowodował rozluźnienie w grupie, a to z kolei wpłynęło na widoczne na zdjęciach pozytywne emocje. Otwarcie na pomysły, wysoka kultura, cierpliwość przy jednoczesnych delikatnych sugestiach fotografa……. efekt …fantastyczny.

Zespół Reggaeside
Jakub Grabowski to Fotograf przez wielkie F…- pasja, umiejętności, profesjonalizm, talent. Dwuetapowa sesja zdjęciowa przebiegła bardzo sprawnie i była dla nas świetną zabawą.
W stosunku do nas – ogromna cierpliwość, realizacja błyskawiczna, a efekty… oszałamiające. POLECAMY każdemu kto jeszcze zastanawia się u kogo zrobić sobie fotki. Reggaeside

Kasia
Nikt nie potrafi ot tak stworzyć tak magicznej atmosfery przy współpracy, jak Jakub.
Warto dać się ponieść tej magii, a uwidoczni się ona w świecie stworzonym w jego
obiektywie